Najczęstsze Rodzaje Chorób Zdrowie

zdrowy styl życia zdrowie

Zdrowe kozy atutem dla każdego właściciela, z jego potencjalny dochód. Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, biorąc pod uwagę, że spotkanie nie z powodu roli, jaką mają Do zdrowia, ale ponieważ ciało ludzkie nie może zrobić. Wszystkie kwasy tłuszczowe mogą być wykorzystane przez organizm, ale tylko dwa z nich są uważane za niezbędne, i oba są wielonienasycone kwasy tłuszczowe (ПНЖК): Omega-6 kwasy tłuszczowe, kwas linolowy oraz kwasy tłuszczowe omega-3, kwas alfa-linolenowy. Wszystkie inne kwasy tłuszczowe mogą teoretycznie, jeżeli wszystkie warunki są odpowiednie, być wykonana z tych 2-ch olejów. Эфа były stosowane i badane w celu leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego (CVD), zdrowie mózgu i poznania, w tym autyzm, niektórych chorób autoimmunologicznych i nowotworów.

Podczas gdy kwasy tłuszczowe są niezbędne organizmowi, badania wykazały, że kwasy tłuszczowe lepiej, niż inne, gdy chodzi o skuteczności terapeutycznej.

Moczowego i rozrodczego zakażenia zadziwiać każdego roku miliony amerykanów. Zakażenia dróg moczowych (UTI) o 11 procent kobiet każdego roku, według stanu na październik "raporty bieżące urologii" przegląd artykułów. Dzieci i mężczyźni doświadczają IMP, ale rzadziej. Chorób przenoszonych drogą płciową, i ogólne. CDC szacuje, że 4,5 miliona nowych chlamydia, rzeżączka, zakażenia opryszczki narządów płciowych zdarzają się co roku w Stanach Zjednoczonych. Drozd i bakteryjnego zakażenia pochwy występują nawet częściej. W odniesieniu do ogólnych warunków długi, około 14 procent amerykanów cierpi na przewlekłe choroby nerek, donosi National institute of diabetes i przewodu i chorób nerek. Większości przypadków spowodowane wieloletnim cukrzycą lub wysokim ciśnieniem krwi.

Zdrowie недополучила filozoficznej uwagi, niż choroba, i w tym eseju będzie, odpowiednio, mniej mów o tym. Koncepcyjne krajobrazy w przypadku zdrowia jest nieco bardziej skomplikowane, niż choroby; jeden ze sposobów myślenia o zdrowie mówi, że to tylko brak chorób, dlatego, jeśli choroba biologicznych usterki należy, że zdrowy człowiek to ten, którego biologiczni systemy wszystko jest w porządku. Ale inne spojrzenie na zdrowie nalega na tym, że to nie tylko brak choroby, ale obecność czegoś więcej; pozytywny stan. W statucie Światowej organizacji zdrowia (WHO) określa zdrowie to stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu, a nie tylko brak choroby lub niedomagania" (WHO, 1948). Zgodnie z podobnymi poglądami, musimy myśleć nie o zdrowie i choroba w pojedynkę, ale i w odniesieniu do zdrowia, choroby i normalności. To esej będzie wyglądać w teorii opieki zdrowotnej po uprzedniej dyskusji choroby.

Hipokrates uważany za pierwszym lekarzem, odrzucić przesądy, legendy i wierzenia, które przypisują nadprzyrodzone lub boskie siły z przyczyną choroby. Hipokrates był zarejestrowany w uczniowie pythogoras o związku filozofii i medycyny.

On oddzielił dyscypliny medycyna od religii, licząc i twierdząc, że choroba nie jest karą bogów, a jest wynikiem czynników środowiskowych, diety i nawyków życia. Naprawdę ma jednej wzmianki o tajemniczej choroby w ogóle obudowa Hipokratesa.

Jednak Hipokrates nie zajmował wiele przekonań, które były oparte na tym, że teraz wiadomo niewiernymi anatomii i fizjologii, takich jak humorism. To był Buqrat tylko kto powiedział, że choroba nie miała nic wspólnego bogowie i boginie, co myśli o Buqrat zmienić myślenie ludzi i Grecja będzie centrum nauki i wiedzy.

Edukacji medycznej włączony w program nauczania w większości szkół. W Stanach Zjednoczonych około czterdziestu państw wymagają nauczania zdrowie edukaci. Kompleksowy program nauczania obejmuje rutynowe szkolenia, które pomogą studentom osiągnąć pożądane postawy i praktyki w sprawach związanych ze zdrowiem. Oto niektóre z nich: zdrowie emocjonalne i pozytywny obraz siebie; uznanie, szacunek i troska ludzkiego organizmu i jego narządów wewnętrznych; sprawność fizyczna; zdrowie pytania alkoholu, tytoniu i narkotyków, nadużywania; zdrowie złudzenia i szarlataneria; wpływ ćwiczeń fizycznych na systemy organizmu i ogólne samopoczucie; zasilanie i kontrolę masy ciała; stosunki seksualne, naukowe, społeczne i ekonomiczne aspekty społeczności i zdrowia środowiskowego; zakaźnych i zwyrodnieniowych chorób, w tym chorób przenoszonych drogą płciową; zapewnienie gotowości na katastrofy; bezpieczeństwa i szkolenia kierowców; wybór profesjonalnych usług medycznych; i wybór kariery i zdrowia.